Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Orlikowski - Kredyt Inkaso interesują portfele GetBacku

 
Jarosław Orlikowski, p.o. prezes Kredyt Inkaso, był gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Kredyt Inkaso to jedna z czołowych firm zarządzających wierzytelnościami. Od 2007 r. jest notowana na giełdzie. Jej kapitalizacja wynosi około 220 mln zł. Z Jarosławem Orlikowskim, rozmawialiśmy o tym, jako wygląda rynek windykacji należności po wypadnięciu z niego GetBacku. Czy mniejsza konkurencja doprowadzi do obniżki cen pakietów wierzytelności? Czy ich podaż wzrasta? Czy Kredyt Inkaso jest zainteresowane zakupem pakietów wierzytelności od przeżywającego problemy z płynnością GetBacku? Pytaliśmy o źródła finansowania. Czy GetBack, który na potęgę emitował obligacje a teraz nie może ich wykupić, sprawił, że inne firmy nie mają teraz, czego szukać na rynku długu? Czy i kiedy Kredyt Inkaso, które ma ważny prospekt emisyjny do listopada, zdecyduje się zaoferować koleją transzę papierów dłużnych? Rozmawialiśmy też o rynkach zagranicznych, na których jest obecna spółka. Które z nich są najbardziej perspektywiczne? Pytaliśmy o relacje z Bestem, który ma 33 proc. akcji oraz o spodziewane wyniki finansowe. --------------- Więcej na: Stronie: parkiet.com Twitterze: twitter.com/parkietcom twitter.com/boksinska twitter.com/stec_andrzej twitter.com/GSiemionczyk twitter.com/tychmanowiczp twitter.com/_zajacpiotr Facebooku: facebook.com/gazetaparkiet/

 


Parkiet TV
 
Data pliku video: 2018-06-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola