Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Kaczyński w Zielonej Górze: Ludzie boją się krytykować miejscowych rządzących!

 
Samorządy mają dużą moc odbierania wolności. Mówiłem już kilkukrotnie o księstwach, które powstały w Polsce. Ludzie w pracy, na większym spotkaniu, a nawet na ulicy boją się źle mówić o miejscowych rządzących. To jest radykalne ograniczenie wolności. To trzeba za wszelką cenę zlikwidować. (…) Wolno nam krytykować władzę w Warszawie, ale także wolno nam krytykować władzę w naszej gminie – powiedział lider PiS Jarosław Kaczyński podczas sobotniej konwencji wyborczej PiS w Zielonej Górze. Spotkanie, z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego, odbywało się w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej. My – mówię o Polakach, naszych rodakach – zwykle traktujemy wolność, jako coś, co odnosi się do braku zakazów, do tego, żeby nam czegoś nie zakazywano. (...) To jest wolność negatywna. Jest bardzo ważna i jest zrozumiałe, że jesteśmy do niej przywiązani. Żyliśmy w systemie, który zakazywał wielu rzeczy. To w nas tkwi. Nie jest to żadna skłonność do anarchii – powiedział lider PiS. Wolność ma też inne znaczenie – podkreślił Kaczyński. – To wolność do czegoś, czyli wolność pozytywna, jak np. wolność podróżowania (...) Trzeba rozróżnić to, co jest dozwolone od tego, co jest realną wolnością i można to realizować. Wśród tych wolności mamy także wolność do współdecydowania: o losach Ojczyzny i małych ojczyzn – mówił. #Masakracja to odKODowany kanał dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami politycznymi w Polsce. Subskrybuj i zabierz głos w dyskusji, pamiętaj aby przestrzegać regulaminu YouTube (wulgarne komentarze będą automatycznie kasowane). CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE ================================================= Adres e-mail mojego konta PayPal dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: carcrazydetailing malpka gmail.com Dziękuję za wsparcie

 


MASAKRACJA
 
Data pliku video: 2018-09-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola