Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Kaczyński podejmie się adopcji?! Zdumiewające doniesienia | Życie24h

 
Jarosław Kaczyński przeżywa żałobę. Po śmierci Jolanty Szczypińskiej stracił nie tylko świetną współpracowniczkę, ale przede wszystkim przyjaciółkę. Kobieta zostawiła także potrzebujących. Pojawiły się spekulacje, że prezes PiS podejmie się adopcji. Jarosław Kaczyński wie, że strata bliskiej osoby jest trudna. Pożegnał brata i jego żonę, później zmarła mu mama. Teraz, znów pogrążony w żałobie po śmierci Jolanty Szczypińskiej, ma się podjąć ważnego zadania. Czy Jarosław Kaczyński podejmie się adopcji? Jolanta Szczypińska byłaby z niego dumna Kochała poezję i zwierzęta. Ta miłość połączyła ją z prezesem PiS-u i zdaje się, że koty były ich tematem numer jeden. Posłanka miała dwa: Rudolfa i Zuzię. Ten pierwszy podobno przyjaźnił się z kotem prezesa. Gdy odeszła, nie wiadomo, jak się potoczy los jej pupili. Pojawiły się głosy, że to właśnie polityk mógłby je przygarnąć. Wrażliwość i skromność były jej znakami rozpoznawalnymi. Już od dziecka bardzo kochała zwierzęta. Już jako dziewczynka przynosiła koty do szkoły, ponieważ nie mogła się z nimi rozstać. Nie miała dzieci, więc całą swoją miłość przelała na Zuzię i Rudolfa. Samiec był pierwszy, na wiosnę do domu posłanki wprowadziła się bezdomna kotka i podobno miała maniery jak księżniczka. Niemal codziennie udostępniała zdjęcia w mediach społecznościowych. Na nich, zwierzaki i ich codzienna rutyna. Okazuje się, że posłanka z wielkim zaangażowaniem śledziła niemal każdy ruch swoich pupili. Donosiła, co lubią i jak spędza z nimi wolny czas. Rudolf miał być humorzasty, Zuzia – delikatna. Teraz kociaki zostały same, a o ich losie zdecydują przyjaciele kobiety. – Spędzałyśmy ze sobą dużo czasu – i w parlamencie i w terenie, bo byłyśmy z jednego okręgu. To była bardzo ciepła, dobra i wrażliwa osoba. Kochała zwierzęta, co było widać w życiu i na zdjęciach. Zawsze się śmieję, że Jola tego swojego kota ciągle drapała za uchem, bardzo dużo o nim opowiadała – powiedziała o zmarłej Dorota Arciszewska-Mielewczyk. Kaczyński zaadoptuje koty? Słupski działacz PiS, Robert Kujawa, wyjawił, co się stanie z kociakami w najbliższej przyszłości. – Obecnie koty są pod dobrą opieką. Gdzie trafią jeszcze nie wiem, z pewnością jednak nikt o nich nie zapomni – powiedział polityk. Wielu zauważa, że w tej sytuacji kociakami powinien się zająć właśnie Jarosław Kaczyński. Zwierzaki z pewnością porozumiałyby się z jego domownikiem. #jarosławkaczyński, #JolantaSzczypińska Jarosław Kaczyński podejmie się adopcji?! Zdumiewające doniesienia | Życie24h youtube.com/channel/UCIgkr2NqqCHsYWWktz7TshQ?sub_confirmation=1

 


Życie 24h
 
Data pliku video: 2018-12-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola