Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Kaczyński pochodzenie: Szokujące plamy na rodzie prezesa PiS | Nowości24h

 
#Nowości24h,#JarosławKaczyński, #pochodzenieSzokujące, #plamy, #rodzie, #prezesa, #PiS Dzięki za oglądanie! Jeśli lubisz wideo, zdobądź je i udostępnij znajomym. Jeśli chcesz więcej wiadomości, zasubskrybuj kanał! Kliknij tutaj,youtube.com/channel/UCjaBP7NmYhqS8fJ39ginaqg?sub_confirmation=1  Jarosław Kaczyński pochodzenie swojej rodziny często stara się przemilczeć. Przez to powstało wiele teorii dotyczących pochodzenia prezesa PiS. Jak jednak wygląda prawda w tej sprawie? Jarosław Kaczyński pochodzenie swojego nazwiska często ogranicza jedynie do swoich rodziców. Jednak wiele osób zastanawia się, kim są dalsi przodkowie prezesa PiS. Co więcej, z rodziną Kaczyńskiego związane są liczne teorie, które dotyczą jego pochodzenia.Jarosław Kaczyński pochodzenie Jego ojcem jest Rejmund Kaczyński, a matką Jadwiga Kaczyńska z domu Jasiewicz. Bracia Kaczyńscy urodzili się na Warszawskim Żoliborzu, gdzie również się wychowywali. Co więcej, prezes PiS mieszka tam po dziś dzień. Jednak kim dokładnie byli rodzice najważniejszego polityka w naszym kraju oraz jego inni przodkowie? Jadwiga Kaczyńska pochodzenie Matka prezesa PiS urodziła się 31 grudnia 1926 w Starachowicach i pochodziła z rodziny Jasiewiczów herbu Rawicz. Była córką Aleksandra Jasiewicza i Stefanii z Szydłowskich (primo voto Fyuth). Pochodziła z bardzo licznej rodziny, a jej ojciec był jednym z projektantów Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, założonej przez działaczy Polskiej Partii Socjalistycznej.Rajmund Kaczyński agent Rajmund Kaczyński ps. „Irka” urodził się 1 września 1922 w Grajewie i był ojcem Jarosława i Lecha Kaczyńskich. Co więcej, był porucznikiem Wojska Polskiego i brał udział w powstaniu warszawskim za co został odznaczony Krzyżem Srebrnym Orderu Virtuti Militari z rozkazu nr 512 dowódcy AK Tadeusza Bora-Komorowskiego. Mimo wszystko powstały liczne artykuły, w których stwierdzono, że ojciec prezesa PiS współpracował z władzami za czasów PRL. Co więcej, jako były członek AK miał założoną teczkę, która ponoć została znaleziona w IPN. Jednak Jarosław Kaczyński zdementował wszelkie plotki dotyczące życiorysu jego ojca.   Kaczyński Kalkstein Jednak teoria o tym, że Rejmund Kaczyński był agentem za czasów PRL, to nie jedyna teoria, ponieważ jest on bardzo często kojarzony z postacią Ludwika Kalksteina, który ma właśnie wiele na sumieniu. Mężczyzna często zmieniał nazwiska, ponieważ kolaborował z Gestapo. Przez to część osób stwierdziło, że ostatecznie przybrał on nazwisko Kaczyński.Aleksander Kaczyński Był dziadkiem Jarosława Kaczyńskiego oraz urzędnikiem kolejowym. Pochodził z rodziny szlacheckiej herbu Pomian, wywodzącej się z Kaczyna Starego i Kaczyna-Herbasów na Podlasiu.

 


Nowości24h
 
Data pliku video: 2018-12-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola