Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Kaczyński na konwencji PiS we Wrocławiu: "Zwyciężymy pracą i determinacją"

 
Mamy program dla samorządów, który jest przygotowany w dialogu. Jest on związany z rzeczywistością, ma charakter praktyczny. Nie opiera się na rzeczywistości wymyślonej, trzymamy się faktów – powiedział lider PiS Jarosław Kaczyński na konwencji wyborczej we Wrocławiu. – Zwyciężymy pracą i determinacją – zapewnił. W sobotę we Wrocławiu odbywa się pierwsza konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości. Lider PiS Jarosław Kaczyński w swoim wystapieniu mówił, że każde wybory, także te samorządowe, są konkurencją ludzi i programów. – My mamy program dla samorządów. To jest program przygotowany w dialogu. Odbyliśmy setki, naprawdę setki spotkań, w całym kraju, rozmawialiśmy z różnymi ludźmi i z tej rozmowy – ale także z konsultacji ze specjalistami różnych dziedzin – powstał nasz program – mówił prezes PiS. Jak podkreślił, program PiS „związany jest z rzeczywistością, ma charakter praktyczny, nie opiera się na żadnej rzeczywistości wymyślonej, na czymś, czego nie ma”. – Trzymamy się faktów, chodzimy po ziemi – powiedział Kaczyński. Zaznaczył, że program jego partii ma charakter ogólnopolski, ale jest również podzielony na wiele programów lokalnych, dla małych ojczyzn. – Jednocześnie jest to program spójny – zapewnił Kaczyński. ► UWAGA - wulgarne komentarze prawdopodobnie zostaną usunięte (proszę używać *)

 


MASAKRACJA
 
Data pliku video: 2018-09-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola