Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Znany polityk ujawnił kulisy katastrofy smoleńskiej. Jarosław Kaczyński mógł powstrzymać tragedię? |

 
Katastrofa Smoleńska w dalszym ciągu budzi niesamowite emocje. Chociaż od tej ogromnej tragedii minęło już przeszło 8,5 roku, to ludzie wciąż domagają się prawdy. Jedną z takich osób jest Lech Wałęsa, który w swojej dociekliwości posunął się do niezwykle odważnych wniosków. Teraz szuka na to dowodów. Katastrofa smoleńska to temat który niesamowicie interesuje byłego prezydenta, Lecha Wałęsę. Cała sprawa poruszyła go tak bardzo, że postanowił szukać winnych na własną rękę. Wyniki jego śledztwa są jednak niesamowicie zaskakujące. Winą za całe te zdarzenie obarcza on bowiem Jarosława Kaczyńskiego, brata tragicznie zmarłego prezydenta. Teraz musi tyko znaleźć na to dowody. Katastrofa smoleńska mogła się nie wydarzyć? Szokujące spekulacje Lech Wałęsa na bierząco informował o swoich teoriach. Jego zdaniem winę za całą katastrofę ponosi Jarosław Kaczyński, który nakazał bratu lądowanie w trudnych warunkach. Gdyby nie jego presja, tragedii z całą pewnością dałoby się uniknąć. Z tego powodu musiał stawić się przed sądem, który nie chce rozczulających opinii, a twardych dowodów. Takie podejście bardzo nie podoba się Wałęsie. Nie omieszkał skrytykować tego na swoim profilu na Twitterze. – Wydawało mi się, że sąd dąży do ustalenia prawdy. Na to ze Kaczynski rozmawiał z bratem o stanie zdrowia mamy nie ma dowodu. Sąd chce dowodów a jedynym istniejącym dowodem jest nagrana rozmowa tuż przed katastrofa. Kapitan samolotu nie może zmienić niczego bez decyzji Prezydenta – oświadczył na swoich mediach społecznościowych. Do wpisu byłego prezydenta odniósł się poseł Dariusz Rosati. Jego zdaniem, były prezydent ma absolutną rację. – Z całą pewnością podczas rozmowy braci była omawiana sprawa lądowania we mgle i z całą pewnością JK nie odradzał bratu lądowania, bo prezydent by posłuchał. JK będzie tego swiadomy do końca życia. Stąd desperackie próby przykrycia tego teorią zamachu – napisał na swoim profilu. Gorący apel byłego prezydenta – możecie pomóc prawdzie Lech Wałęsa nie ma twardych dowodów. Wskazuje jednak na osoby, które mogą potwierdzić jego wersję wydarzeń. Odsyła ludzi do pilotów, którzy kiedykolwiek odbywali loty z głową państwa. – Możecie pomóc mi i prawdzie. Możecie zapytać wszystkich kapitanów i pilotów, którzy jeździli z prezydentem. Ja się pytałem. Wszyscy odpowiadają, że zawsze, kiedy była skomplikowana sytuacja, zawsze kapitan szedł do prezydenta i mówił: „Panie prezydencie, taka, a taka sytuacja jest, co robimy?” Wszyscy potwierdzili to i trzeba by to sprawdzić, czy to jest regulaminowy obowiązek, czy zwyczajowe – zaapelował do ludzi. #jarosławkaczyński, #KatastrofaSmoleńska, #lechkaczyński, #lechwałęsa Znany polityk ujawnił kulisy katastrofy smoleńskiej. Jarosław Kaczyński mógł powstrzymać tragedię? | youtube.com/channel/UCIgkr2NqqCHsYWWktz7TshQ?sub_confirmation=1

 


Życie 24h
 
Data pliku video: 2018-12-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola