Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

To nie było zwykłe wystąpienie. Jarosław Kaczyński nagle powiedział coś, co Polacy zapamiętają na dł

 
Jarosław Kaczyński w swoim wystąpieniu poruszył bardzo ważny temat dla całego społeczeństwa. Wszyscy Polacy zapamiętają to na bardzo długi czas. Kultowa marka powróci na nasz rynek w wielkiej chwale i będzie rozrastać się na cały świat. Jarosław Kaczyński pojawił się w Sanoku. W tym mieście trwa jeszcze walka o to, kto zostanie burmistrzem miasta, prezes przyjechał, aby wspierać swojego kandydata w kampanii, która jeszcze trwa. Przy okazji zapowiedział bardzo ważną rzecz dla gospodarki polskiej. Prezes zapowiadał wiele ważnych zmian i obietnic. Jedna była ważna nie tylko dla Sanoka, ale i dla całej Polski. Obietnica dotyczy pewnego zakładu związanego od lat z tym miastem, który wszystkim bardzo dobrze się kojarzy. Każdy ma w pamięci relikt motoryzacji, który na naszych drogach widnieje po dziś dzień, a starsi czytelnicy z łezką w oku mogą wspominać. Jarosław Kaczyński zapowiedział, iż będzie ratował polską firmę Autosan. Wiele osób pamięta tę firmę z naprawdę kultowego autobusy, który często kursował na trasach międzymiastowych z napisem PKS. Dźwięku trzaskających drzwi w tych autobusach nie da się zapomnieć. Teraz ma szanse na ponowne wejście na Polski i zagraniczny rynek. Lekarze musieli działać bardzo szybko. Horror córki największego gwiazdora disco polo Jarosław Kaczyński chwali i obiecuje Jest to niezwykle ważna firma w historii Sanoka. Dawała zatrudnienie wielu osobom w czasach PRL-u, jest to także historia polskiej motoryzacji i patrzy się na nią z pewnym sentymentem. Jarosław Kaczyński również o tym wspomniał w swoim przemówieniu: – Pan burmistrz wspominał o tym zakładzie, który jest symboliczny dla tego miasta, dla Sanoka, który odgrywał w jego historię wielka rolę i który prawie upadł. Został dzięki wsparciu rządu, dzięki wsparciu pani premier Beaty Szydło uratowany i w tej chwili ma przed sobą wielkie perspektywy – zachwalał prezes Jarosław Kaczyński.  DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Prezes PiS przekazał informację, że zakład przejmie Polska Grupa Energetyczna. Będą tworzyć tam pojazdy elektryczne, zdrowe dla środowiska naturalnego i promować je w Polsce i na świecie: – Chcę powiedzieć, że jest w tej chwili już zaawansowana sprawa – chociaż oczywiście będzie to trochę trwało – przejęcia tego zakładu przez PGE, czyli wielką firmę energetyczną (…) Po to, by rozpocząć tam supernowoczesną produkcję autobusów elektrycznych, a także pojazdów, które służą energetyce – dodał prezes Kaczyński. To na pewno ludzie mu długo zapamiętają. Ponowne uruchomienie zakładu Autosan na taką skalę przyniesie za sobą wiele nowych miejsc pracy i rozsławi firmę na cały świat. Wiele państw i firm inwestują w ekologiczne źródła energii i pojazdy, aby jak najmniej zanieczyszczać środowisko naturalne. Teraz kolejna rodzima forma będzie mogła się tym pochwalić.  #jarosławkaczyński, #wybory To nie było zwykłe wystąpienie. Jarosław Kaczyński nagle powiedział coś, co Polacy zapamiętają na dł youtube.com/channel/UCIgkr2NqqCHsYWWktz7TshQ?sub_confirmation=1

 


Życie 24h
 
Data pliku video: 2018-10-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola