Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Teatralne podsumowanie ekologicznej akcji

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedstawieniem teatralnym zakończyliśmy III edycję miejskiej akcji ekologicznej „Czysty Jarosław”. Było wesoło, ciekawie, twórczo, a co najważniejsze edukacyjnie. Młodzi aktorzy z Grupy Teatralnej PLASTER prowadzonej przez Pawła Srokę, w dniach 26 i 28 listopada wystąpili dla przedszkolaków i młodszych kolegów ze szkół podstawowych. Z uczestnikami akcji spotkał się również zastępca burmistrza, Wiesław Pirożek, który rozmawiał z małymi widzami o ekologii oraz podziękował Miejskiemu Ośrodkowi Kultury za pomysłowe działania, uwrażliwiające na sprawy związane z ochroną środowiska.

Pełna treść wiadomości na: jaroslaw.pl/aktualnosci-wydarzenia/id7961,Teatralne-podsumowanie-ekologicznej-akcji.html
UM Jarosław, Źródło artykułu: jaroslaw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola