Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MOCNE! JAROSŁAW KACZYŃSKI CHCE PRZYWRÓCIĆ KARĘ ŚMIERCI!

 
MOCNE! JAROSŁAW KACZYŃSKI CHCE PRZYWRÓCIĆ KARĘ ŚMIERCI! Redaktor Stanisław Michalkiewicz o dziwnym moratorium na wykonywanie kary śmierci w Polsce, które nie wiadomo kto wprowadził ( lub kazał wprowadzić ) w 1988 roku, o lewicy, która jest przeciwna karze śmierci z powodu instynktu samozachowawczego, ale dopuszcza ją tylko wobec bezbronnych dzieci nienarodzonych, a także o dziwnym pogrzebie Jacka Kuronia, na którym modły wznosili hierarchowie wszystkich istniejących na Ziemi wyznań, a przecież wiadomo, że Kuroń wierzył tylko w socjalizm! Nagranie z 2004 roku! Posłuchaj i udostępniaj dalej! Subskrybuj mój kanał: youtube.com/channel/UCBo-6HX5Ipp5K5E4Ufnthqg/feed Obejrzyj inne nagrania na: facebook.com/To-jest-Prawica-Najlepsze-wypowiedzi-1734590893535981/?ref=bookmarks

 


Boo bla
 
Data pliku video: 2018-11-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola