Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Kaczyński wraca z WIELKĄ siłą! MEGA PATRIOTYCZNE wystąpienie

 
„Dotrzymaliśmy słów w rządzie, dotrzymamy w samorządzie”. Idziemy razem ku zwycięstwu, ku lepszej Polsce i ku temu, by wspólnym wysiłkiem doprowadzić do tego, by za 15-20 lat w Polsce było tak, jak na zachód od naszych granic – mówił Jarosław Kaczyński podczas konwencji wyborczej PiS. Nas by tutaj nie było, gdyby nie Lech Kaczyński – powiedział prezes PiS w przemowie inaugurującej konwencję. – Przed nami 21 szczególnych miesięcy, w trakcie których będziemy mieli cztery kampanie wyborcze. To będą miesiące oceny polityki władzy i opozycji – powiedział Jarosław Kaczyński. Mówiliśmy od początku, że nasza droga będzie ostro pod górę, że będą lecieć na nas kamienie – i tak jest. Ale pamiętajmy o dwóch sprawach: po pierwsze dotrzymujemy słowa, czyli nie uchybiamy temu, co jest istotą demokracji. Bo przecież demokracja nie może polegać na oszustwie i manipulacji. My nasze zapowiedzi realizujemy i idziemy ku ich realizacji. Nie uchybiliśmy demokracji, realizujemy to co jest istotą demokracji – powiedział Jarosław Kaczyński. Idziemy pod górę ku lepszej Polsce, ku lepszemu losowi Polaków. Lepszemu tzn., dostatniejszemu, godniejszemu, bezpiecznemu i takiemu, który tworzy piękną perspektywę – nie tylko dla dorosłego pokolenia, lecz także dla dzieci i wnuków. Musimy dalej iść ostro do góry. Musimy wierzyć, że Polacy znają fakty i wiedzą, jak jest. Polacy mają wielkie oczekiwania, są ambitnym narodem – mówił prezes Kaczyński.Jarosław Kaczyński mówił też o perspektywach Polski w ramach Wspólnoty Europejskiej. – Polacy chcą być w UE, bo dziś Europa to Unia Europejska; dla Polaków ta obecność w UE to najkrótsza droga do tego, by uzyskać równość, jeśli chodzi o poziom życia – przekonywał Kaczyński.Wiemy, że można. Polska prawica wyciągnęła wnioski z historii. Polska prawica wie, że sukces w pracy dla obywateli przychodzi wtedy, kiedy jest praca dla społeczeństwa, kiedy odrzucamy spory, kiedy razem działamy dla dobra publicznego, kiedy rozumiemy politykę – powiedział prezes PiS. Po przemowie Jarosława Kaczyńskiego podpisane zostało porozumienie pomiędzy Kaczyńskim, który reprezentuje partię PiS, Zbigniewem Ziobrą reprezentującym Solidarną Polskę i Jarosławem Gowinem z Polski Razem. – Ogromną wartość dla Polski ma jedność polskiej prawicy; dlatego tutaj na tej sali podpiszemy kolejne porozumienie – przedłużenie tego sprzed trzech lat; idziemy razem – mówił wcześniej prezes PiS. #DotrzymujemySłowa #KonkretnyProgram #KonwencjaPiS ► UWAGA - wulgarne komentarze prawdopodobnie zostaną usunięte (proszę używać *)

 


MASAKRACJA
 
Data pliku video: 2018-09-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola