Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Kaczyński SPANIKOWANY jak nigdy! Publicznie powiedział więcej niż powinien | Aktualności 36

 
Jarosław Kaczyński zaczął swoje przemówienie po godzinie 17:00, podczas dwudniowego spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości w Jachrance. Mówił o przyszłości Polaków, ale i zgodności działań partii z prawem. Wiele z kwestii, które poruszył, dość obszernie się wykluczają. Co na to opozycja? Co Jarosław Kaczyński powiedział w Jachrance? Dziwne tłumaczenie o relacji z opozycją – Polacy mają dziś wielkie aspiracje – zaczął swoje przemówienie panują w Europie Zachodniej. Prawo i Sprawiedliwość wielokrotnie naraziło się swoimi wypowiedziami członkom Unii Europejskiej. Praworządność oraz polityka emigracyjna są jednymi z najważniejszych, które chcieliby omawiać z rządem europejscy dyplomaci. W dzisiejszym przemówieniu Kaczyński podkreślał istotę utrzymania dobrych relacji z UE oraz bycie jej częścią. – Żeby tak się stało potrzebne jest sprawne państwo, co przyznają dziś także zaciekli liberałowie. Potrzebne są stosunki oparte na solidarności między pracodawcami i pracownikami – zauważył później prezes partii. Istotne miejsce w przemówieniu Kaczyńskiego zajęła relacja rządu z opozycją. Kaczyński skrytykował Platformę Obywatelską i przypomniał postać Donalda Tuska. – Gdyby to była tylko ta jedna afera, to już wystarczyłoby, by powiedzieć, że jest to przepastna różnica. Ale było ich dużo więcej – powiedział, wspominając kontrowersje wokół rządów Platformy Obywatelskiej. Dla polityka istotne zdało się także podkreślenie różnic między Prawem i Sprawiedliwością i rządami sprzed lat współpracowników Donalda Tuska. W ocenie Kaczyńskiego powinna nastąpić rewolucja wokół spraw prowadzonych przez komisje. Później jednak nieco spanikowany zmienił nastrój wokół swoich zarzutów, sugerując, że to nie on powinien rozstrzygać o przebiegu postępowania. – Nie mogę tu niczego rozstrzygać, od tego jest wymiar sprawiedliwości, ale trzeba o tym wspominać. Poza tym mamy aferę hazardową, informatyczną, gazową – podkreślił Kaczyński po chwili. W przemówienie w Jachrance, na które czekali niemal wszyscy obecni, wielokrotnie padły zarzuty wobec opozycji. Wiele z poglądów, które zawarł w swoim expose Kaczyński zdają się być niejasne. Później, wykluczają się. #JarosławKaczyńskiSPANIKOWANY, #nigdy, #Publicznie, #powiedział, #więcej, #powinien Jarosław Kaczyński SPANIKOWANY jak nigdy! Publicznie powiedział więcej niż powinien | Aktualności 36 youtube.com/channel/UC0c-J-i6axwsuWZutB2PB4g?sub_confirmation=1

 


Aktualności 360
 
Data pliku video: 2019-01-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola