Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Kaczyński rak trzustki. Szokujące doniesienia mediów | Aktualności 360

 
„Jarosław Kaczyński rak”: zestawienie tych trzech słów w jednej linii stawia na baczność zarówno posłów partii rządzącej, jak i polityków opozycyjnych frakcji. Wiadomo, że szczegółowe informacje o stanie zdrowia prezesa są bardzo pilnie strzeżone, ale nie brakuje przecieków sugerujących, że nie jest z nim dobrze. Czy stan zdrowia Kaczyńskiego jest bardzo poważny? „Jarosław Kaczyński rak” – na pewno żaden polityk Prawa i Sprawiedliwości nie chciałby usłyszeć takich wyrazów w jednym zdaniu. Oznaczałoby to nie tylko życiowy dramat prezesa, ale także poważne zachwianie struktur partii rządzącej. Niestety w przeróżnych doniesieniach o stanie zdrowia Kaczyńskiego pojawiają się wzmianki o tym, że może być z nim bardzo ciężko. Jak to wszystko wygląda w rzeczywistości? Jarosław Kaczyński rak – ile jest prawdy w doniesieniach o zdrowiu prezesa? Jarosław Kaczyński kilkukrotnie trafiał do szpitala. Jego pobyt w placówce trwał dłużej niż początkowo zakładano. W rezultacie zaczęto zastanawiać się, co tak naprawdę wydarzyło się z prezesem i dlaczego musiał przez tak długi czas pozostać pod opieką lekarzy. Oficjalnie Jarosław Kaczyński przeszedł hospitalizację ze względu na swoje duże problemy z kolanem. Jednak jak udało się ustalić mediom, nie do końca przebywał on w miejscu, które zajmuje się leczeniem przypadłości związanych z kolanami. Owszem, prezes pozostawał w szpitalu MSWiA, ale przebywał na zupełnie innym oddziale. Znaleziono go w Klinice Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych. Po rozprzestrzenieniu się takich doniesień, w jednej z najpopularniejszych polskich gazet opublikowano sondaż, według którego zdecydowana większość Polaków chciałaby poznać szczegóły o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Prawo i Sprawiedliwość do tej pory pozostaje jednak nieczułe na te prośby i nadal pilnie strzeże jakichkolwiek informacji o zdrowiu prezesa. Czy jeśli cierpiałby tylko na problemy z kolanem, warto byłoby tak bardzo okrywać sytuację otoczką tajemnicy? Kolejne wątpliwości opinii publicznej wzbudziły relacje z urlopu Jarosława Kaczyńskiego. Joachim Brudziński opublikował w sieci zdjęcia, na których można obserwować uśmiechniętego prezesa beztrosko hasającego po górach. Wiele osób dopatrzyło się fotomontażu, co jeszcze bardziej podgrzało sytuację. Internauci przestali mieć wątpliwości co do tego, że PiS coś ukrywa. Jarosław Kaczyński rak trzustki Jedną z najpopularniejszych nieoficjalnych wersji odnośnie rzekomego nowotworu, na który choruje prezes Prawa i Sprawiedliwości, jest ta o raku trzustki. W mediach – gdy lider partii rządzącej zniknął na dłuższy czas z życia politycznego – co rusz pojawiały się doniesienia o pobycie Kaczyńskiego na oddziałach onkologii. Jednak największą sensację wywołał wpis jednej z internautek, która powołała się na członka swojej rodziny pracującego na wydziale onkologii w Bydgoszczy. – Jest w Bydgoszczy na onkologii, dlatego nie przychodził do Sejmu. Mam tam rodzinę, w tym szpitalu. Trzymają to w tajemnicy i myślą, że P

 


Aktualności 360
 
Data pliku video: 2019-01-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola