Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Kaczyński NIE WYTRZYMAŁ - OSTRE słowa prezesa PiS o sędziach w Olsztynie❗️❗️❗️

 
Mamy odwagę przeciwstawiać się możnym tego świata, jeśli chodzi o polskie interesy. Zamiast drogi korzyści wybraliśmy drogę pod górę, choć lecą na nas lawiny kamieni. To gwarancja naszej wiarygodności – mówił Jarosław Kaczyński na regionalnej konwencji PiS w Olsztynie. W kolejnej konwencji organizowanej w ramach kampanii wyborczej do samorządów, zorganizowanej w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, uczestniczył oprócz prezesa Prawa i Sprawiedliwości premier Mateusz Morawiecki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Olsztyna, Michał Wypij i inni kandydaci. W przemówieniu otwierającym konwencję Jarosław Kaczyński podkreślał wiarygodność oferty Prawa i Sprawiedliwości. – Możemy się odwołać do tych zapomnianych, trudnych lat 2005-2007, ale przede wszystkim do tych trzech lat. My robimy to, co zapowiadaliśmy i mamy odwagę karać tych, którzy czynią zło, także z naszych szeregów – wskazywał Kaczyński. Można by iść inną, mięciutką, nic nie zmieniającą a zapewniającą różne korzyści drogą. My wybraliśmy drogę pod górę, bardzo pod górę i jeszcze do tego jesteśmy obrzucani kamieniami. Spadają na nas lawiny. Ale idziemy tą drogą i to jest gwarancja naszej wiarygodności. Także w samorządach – mówił prezes PiS. #Masakracja to odKODowany kanał dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami politycznymi w Polsce. Subskrybuj i zabierz głos w dyskusji, pamiętaj aby przestrzegać regulaminu YouTube (wulgarne komentarze będą automatycznie kasowane). CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE ================================================= Adres e-mail mojego konta PayPal dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: carcrazydetailing malpka gmail.com Dziękuję za wsparcie #PiS #Kaczyński #DotrzymujemySłowa #KonwencjaPiS #wyborysamorządowe #wybory2018

 


MASAKRACJA
 
Data pliku video: 2018-09-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarosławski – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w mieście Jarosław. W jego skład wchodzą gminy: Jarosław, Radymno, Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica zajmując powierzchnię 1029,15 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeka San, umozliwiająca wędkowanie czy uprawianie sportów wodnych, liczne szlaki piesze i rowerowe (Podkarpacki Szlak Winnic, Szlak Architektury Drewnianej, Międzynarodowy Szlak Śladami Aleksandra Fredry, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Jarosław – Użgorod, Szlak Kupiecki oraz Doga św. Jakuba); urbanistyczny zespół zabudowy małomiasteczkowej z gotyckim kościołem  Św. Mikołaja w Pruchniku.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi rolnictwo i przemysł. Duże zakłady działające na terenie powiatu to np. Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oddział Jarosław czy LU Polska S.A..

  Przez powiat przebiega autostrada A4 (E40), dwie drogi krajowe nr: 77 i 94 oraz linia kolejowa 91, która jest częścią pan – europejskiego szlaku E30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola